Kategoriler
3 Mart 2016

Sohbet Kuralları

İnternet ortamında sanal sohbet etmek insanların çok hoşuna giden ve sürekli ilginin arttığı en popüler kategorilerden bir tanesidir. Değişik bölgelerden ( il ve ilçeler ) ziyaretcilerin bir araya gelerek sürekli iletişim halinde oldukları ve karşılıklı chat yaptıkları düşünüldüğünde, bu durumun seviyeli, karşılıklı saygı, sevgi içerisinde olması ve üçüncü kişilerin güvenliğinin sağlanması için sohbet kuralları adı altında bir takım yasaklar getirilmesi pek tabi doğru bir yol olacaktır.

Web sitemiz Sohbette.net sizden bazı yasaklara uymanızı bekler. Bu tamamı ile daha seviyeli ve doğru bir sohbet şekli için sizlerden isteklerimizdir. Çünkü kalabalık bir ortamda sohbet eden kullanıcılarımızı tek tek takip etmemiz ve uygun olmayan iletilerine müdehale etmemiz oldukça güç bir iştir. Bu nedenle sizlere yasaklar koyarız ve bu yasaklara uygun hareket etmenizi bekleriz. İhlali’ne şahit olduğunuzda, iletinin gectiği log ( sohbetin ekran görüntüsü yada kopyası ) ile birlikte web site yöneticilerimize iletmenizi isteriz.

Sohbet kuralları ile amaçımız sizlerin rahat hareket etmenizi engellmek yada baskı altına almaktan ziyade daha güvenli ve eğlenceli bir ortam yakalamınızı sağlamaktır. Aşağıda sizlere maddeler halinde hazırladığımız kurallarımızı web sitemizi ziyaret eden ve sohbet odalarımıza giriş yapan her kullanıcı okumuş sayılır.

SOHBET KURALLARI

Türkiye Cumhuriyeti devletini küçük düşürüşü ve bunu ima eden mesaj ve iletiler göndermek, bu tip davranışlar gösteren diğer kullanıcıları destekler bir tutum içinde olmak kesinlikle yasaktır.

– Sohbet Odaları içerisinde üçüncü kişileri küçük düşürücü, rencide edici hareketlerde bulunmak, kişisel haklarını ihlal etmeye çalışmak yasaktır. Kullanıcılarımızın gönderdiği mesajlar için gruplaşmaya neden olaçak cümleleri kullanması sunucudan uzaklaştırlmasına neden olur. ( Dini inanç, siyasi görüş, mezhep, takım, renk, ırk vb gibi ayrımçılık yapmak )

– Web site yönetiminin bilgisi olmadan sunucu içerisine clone, proxy, trojan, izinsiz reklam/inviter botu sokmak, rahatsızLık,küfür, sistem saldirilari, flood yapmak yasaktır.Aksi halinde kullanıcı rumuz’ u kullanıma yasaklanır girişi engellenir.

– Nick, kanal sifreleri sorumluluğu kaydeden kisiye aittir. Çalinan kayip olan nick kanal sifreleri ile ilgili desteğimiz yoktur.Yönetim gerek gördügü zaman gerekli müdahalede bulunma ve kullanıcıyı kanaldan, sunucudan uzaklastırma, adı gecen nick kanal’ı kapatma yasaklama ve kullanıcı iptali yetkisine sahiptir.

– Sebep her ne olursa olsun web sitemiz üzerinde kişisel bilgilerinizi ( adres, telefon numarası, TC kimlik numarası vb. ) üçüncü kişiler ile yaplaşamazsınız. Web sitemiz hariçi real görüşmelerinizi destekleyemiz ve bunu tavsiye etmeyiz. Bundan dolayı doğabileçek olumsuzluklardan dolayı sorumluluk almayız.

– Seçmiş olduğunuz nick ( rumuz ) ‘ler gayri ahkali bir anlam taşımamalı ve bunu ima etmemelidir. Küfürlü ve hakaret içeren ileti ve mesaj kullanamazsınız. Bu kuralları sizlerin güvenliği ve genel sohbet ortamının seviyesini korumak ve kontrol etmek için hazırlanmıştır. İhlali halinde gereken yaptırım web site yönetimimiz tarafından uygulanır. Şikayet üzerine doğan olumsuzlukların takibi için gerekli durumlardan ip adresiniz taleb edildiği takdirde tesipiti yapılır ve yetkili kurumlar ile paylaşılır. Sohbette.net sohbet kurallarını web sitemiz ile bağlantı kuran bütün ziyaretçilerimiz okumuş sayılır.

#Kameralı Sohbet Kategorisinden Daha Fazla İçerik

 •   0
  Canlı Sohbet

  Sitemizin tamamen ücretsiz sesli sohbet, görüntülü canlı sohbet, kameralı sohbet imkanı sağlamaktadır. Sizde size sunulan bu imkanlardan faydalanabilirsiniz hemde hiç bir ücret karşılığında değil tamamen bedava ve ücretsiz bir oluşumdur. Sizde hemen kameralı canlı sohbet odalarımıza bağlanmak ve bir birinden güzel arkadaşlıklar kurmak istiyorsanız, kameralı chat giriş resimine tıklayınız. içerde bir birinden güzel arkadaşlıklar sizi […]

 •   0
  Avrupa Sohbet Odaları

  Avrupanın En Güzel Sohbet Sitesine Hoşgeldiniz bütün avrupalı konuklarımızı burada ağırlamak isteriz. sıcak ve güzel avrupa sohbet odalarımız herzaman sizlere kesintisiz hizmet suna bilmek için burada bulunmakta. sevgili kullanıcılarımız ile birlikte artık avrupa sohbet odalarında birlikte hizmet kurmak için burada bulunuyoruz. sevgili okurlarımız için bir arada daha nezih bir ortam kurmak için gurbetçilerimize sunulmuş bulunuyordur. […]

 •   0
  Sesli Chat

  Sesli chat , Kameralı Sohbet Kaliteli sohbetin tadını çıkaracağınız yerdesiniz. Sizlere güzel muhabbet imkanı sunmaktayız. Sohbet sitelerinin kamera sıkıntısı olduğunu biliyorsanız ve sohbet etmekten çekiniyorsanız merak etmeyin. Sitemizde bütün tarayıcılarda kamera açılmaktadır. Yeni arkadaşlıklar ve yeni bir sohbet ailesi imkanı için doğru yerdesiniz. Müsait zamanlarınızda kafanızı dinleyebileceğiniz gülebileceğiniz keyifli muhabbet edebileceğiniz bir sohbet sitesindesiniz. Günümüz […]

 •   0
  Kameralı Sohbet

  Dostlarınızla, arkadaşlarınızla, sevgiliniz ile bedava kameralı sohbet ler etmeye ne dersiniz? Tüm dünyaya hitap eden Ülkeler arası, kentler arası ve semtler arası sohbetin kurulduğu dostluk odalarında sizlerde aradığınızı bulacaksınız. En harika ve fenomen dinlediğiniz müzikler beraberinde sürenin ne türlü geçtiğini farklılık etmeyeceksiniz dahi, Kurmak dilediğiniz ve ek olarak doğrusu kurmaya çalıştığınız yepyeni dostluk ortamları arıyorsanız […]